Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Lyski

Zimowy pejzaż

Zima w Lyskach

Zimowy pejzaż

Jarzębina

Leszczyna

Leśniczówka w Suminie

Zespół dworsko - parkowy w Dzimierzu

Szkoła Podstawowa w Raszczycach

Staw Żelazisty

Przedszkole w Zwonowicach

Przejazd kolejowy Zwonowice

Szatnia LKS Raszczyce

Siłownia w Nowej Wsi

Stawy rybne w Raszczycach

OSP Zwonowice

Kompleks Żelazowiec

Program Ochrony Powietrza

ANKIETA

dot. termomodernizacji

W związku z koniecznością opracowania sprawozdania z Programu Ochrony Powietrza zwracam się z prośbą do Mieszkańców, którzy w roku 2018 wymienili stare źródło ciepła na nowy wysokosprawny kocioł grzewczy lub przeprowadzili termomodernizację o wypełnienie poniższej ankiety.

Wszystkie informacje podane w ankiecie będą wykorzystane wyłącznie na potrzeby  sprawozdania z realizacji zadań ujętych w Programie ochrony powietrza i nie będą wykorzystywane w żadnych innych celach, czy też przekazywane podmiotom trzecim.

Wypełnioną ankietę można złożyć w biurze podawczym  Urzędu Gminy Lyski, bądź w wersji elektronicznej (plik PDF) przesłać na adres e-mail: kancelaria@lyski.pl w terminie do 30 marca 2019 r.

Dziękujemy za wypełnienie ankiety!

Ankieta ----> pobierz

Ankieta  (doc) ----> pobierz

Ankieta internetowa----> wypełnij online


Program ochrony powietrza dla terenu województwa śląskiego mający na celu osiągnięcie poziomów dopuszczalnych substancji w powietrzu oraz pułapu stężenia ekspozycji ----> pobierz