Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Lyski

Zimowy pejzaż

Zima w Lyskach

Zimowy pejzaż

Jarzębina

Leszczyna

Leśniczówka w Suminie

Zespół dworsko - parkowy w Dzimierzu

Szkoła Podstawowa w Raszczycach

Staw Żelazisty

Przedszkole w Zwonowicach

Przejazd kolejowy Zwonowice

Szatnia LKS Raszczyce

Siłownia w Nowej Wsi

Stawy rybne w Raszczycach

OSP Zwonowice

Kompleks Żelazowiec

Zapraszamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym

Spis rusza już dziś, każdy z nas może się spisać korzystając z kilku opcji, zachęcamy jednak do skorzystania z najwygodniejszej opcji czyli samospisu internetowego. Można tego dokonać logując się do aplikacji na stronie spis.gov.pl. Na tej stronie są również umieszczone najważniejsze informacje dotyczące spisu w tym instrukcje i porady.

 

Od 15 marca uruchomiona została dedykowana infolinia spisowa 22 279 99 99.


Na terenie Gminy Lyski zlokalizowany jest punkt umożliwiający dokonanie samospisu w przypadku gdy dana osoba nie ma dostępu do sieci internetowej lub chciałaby skorzystać z pomocy pracownika gminnego Biura Spisowego. Punkt znajduje się w Lyskach przy ul. Sikorskiego 2 w budynku w którym mieści się m. in. Dzienny Dom Senior Wigor. Punkt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W celu skorzystania z punktu prosimy o wcześniejsze umówienie się za pośrednictwem numeru telefonu 32 4300051 wew. 109 lub 116 lub maila spis@lyski.pl.

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/StatKatowice/photos/a.112945123871173/254938126338538/